Početna strana > Proizvodi i usluge > Krediti za školu

 
 
Škola

 

Krediti za školu

Niste se ni okrenuli, a septembar je skoro stigao. Vrijeme je da mislite na sve što je potrebno vašem školarcu za uspješan početak nove školske godine.

 

Mikrofinovi Krediti za školu su idealni za ovu prilliku jer vam omogućavaju da brže i lakše dođete do novca. Na vama je da razmišljate o peticama, razmišljanje o novcu prepustite nama.

 

Korisnici kredita: fizička lica zaposlena na neodređeno vrijeme, najmanje 12 mjeseci u kontinuitetu.
Kredit se dobija bez žiranata uz polisu osiguranja od nezaposlenosti.
Klijenti koji su kreditno sposobni, a ne zadovoljavaju uslov vezano za zaposlenje imaju mogućnost kreditiranja uz adekvatne instrumente obezbjeđenja.

 

Uslovi:

• od 500 KM do 3.000 KM na 12 mjeseci, bez žiranata uz polisu koja pokriva nezaposlenost od 3 mjeseca

 

Nominalna kamatna stopa: već od 14,50%.

 

Efektivna kamatna stopa: 17,94%.

 

 

 

 

Iako nastojimo da sve informacije koje objavljujemo budu precizne i aktuelne, molimo vas da imate na umu da ništa od navedenog ne pretstavlja stručni savjet. Odgovorni ste za odluke o novcu koje donosite. Tekstovi su objavljeni samo u svrhu informisanja i ne mogu zamijeniti stručni finansijski niti pravni savjet. Molimo vas da nam se obratite ukoliko imate pitanja.